Borrego (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Borrego (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Borrego (2022)

15026
 102 min    2022    Full HD     4.9

Borrego ndjek një botanist të ri i cili zhvendoset në një qytet të vogël të shkretëtirës për të studiuar një specie bimore pushtuese. Ajo duhet të luftojë për mbijetesën e saj kur rrëmbehet nga një drogaxhi i papërvojë pasi avioni i tij rrëzohet në shkretëtirë.