Boon (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Boon (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Boon (2022)

9077
 95 min    2022    HD     5.7

Katerina e ve, është e zënë duke u përpjekur të mbrojë veten dhe djalin e saj nga një organizatë kriminale lokale. Kur jetët e Nik Bunit dhe Katerinës kryqëzohen, ata e gjejnë veten të mbështetur tek njëri-tjetri për të mbrojtur gjithçka që ata përfaqësojnë.