Blacklight (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Blacklight (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Blacklight (2022)

54204
 104 min    2022    HD     

Trevis Bllok është një oficer qeveritar që përballet me të kaluarën e tij të errët. Kur zbulon një komplot që rrezikon qytetarët e SHBA-së, Bllok e gjen veten përballë drejtorit të FBI-së, të cilin e mbronte dikur.