Black Site (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Black Site (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Black Site (2022)

7269
 93 min    2022    HD     4.4

Një grup ushtarakësh të vendosur në një labirint sekret duhet të luftojnë për jetën e tyre kundër Hatchet, një i burgosur brilant dhe famëkeq me vlera të larta. Kur ai arratiset, axhenda e tij misterioze dhe vdekjeprurëse ka pasoja të mëdha dhe të tmerrshme.