Black Adam (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Black Adam (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Black Adam (2022)

7683
        HD     

Gati 5000 vjet pasi iu dhuruan fuqitë e plotfuqishme të perëndive egjiptiane - dhe u burgos po aq shpejt - Adami i Zi çlirohet nga varri i tij tokësor, gati për të lëshuar formën e tij unike të drejtësisë në botën moderne.