Big Bug (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Big Bug (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Big Bug (2022)

9866
 111 min    2022    HD     5.5

Një grup banorësh të periferisë të cilët kanë grindje të vazhdueshme mes tyre e gjejnë veten të mbyllur së bashku, kur një kryengritje e androidëve bën që robotët e tyre shtëpiak për sigurinë e tyre ti izolojnë në banese.