Beverly Hills Cop III (1994) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Beverly Hills Cop III (1994)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Beverly Hills Cop III (1994)

5588
 104 min    1994    HD     5.5

Aksel Folli, ndërsa heton një rrjet vjedhjeje makinash, has në diçka shumë më të madhe se kaq: të njëjtët njerëz që vranë shefin e tij po drejtojnë një unazë parash të falsifikuara nga një park argëtimi në Los Anxhelos.