Better Nate Than Ever (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Better Nate Than Ever (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Better Nate Than Ever (2022)

6087
 94 min    2022    HD     6.2

13-vjeçari Nejt Fostër ëndërron të bëhet një yll i madh në Broduei. Ai dhe shoqja e tij e ngushtë Libi planifikojnë një udhëtim të guximshëm në Nju Jork për të marrë pjesë në provat për "Lilo dhe Stiç: Shfaqa muzikore".