The Belko Experiment (2016) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Belko Experiment (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Belko Experiment (2016)

16140
 89 min    2016    HD     6.2

80 punëtorë amerikanë mbyllen në një kompani në Bogota, Kolumbi. Ata duhet të bëhen pjesë e një lojë, ku duhet të vrasin sa më shumë kolegë, sepse përndryshe do të vdesin.