Battle of The Damned (2013) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Battle of The Damned (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Battle of The Damned (2013)

18882
 88 minuta    2013    HD     4.4

Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.