Avengers: Infinity War (2018) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Avengers: Infinity War (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Avengers: Infinity War (2018)

93508
 149 min    2018    HD     8.7

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t'i japë fund universit.