Avatar 2 (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Avatar 2 (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Avatar 2 (2022)

4807
        HD     

Dymbëdhjetë vjet pas eksplorimit të Pandorës dhe bashkimit me Na'vi, Jake Sully që atëherë ka krijuar një familje me Neytirin dhe është vendosur brenda klaneve të botës së re. Sigurisht, paqja nuk mund të zgjasë kaq gjatë. Sidomos kur organizata ushtarake kthehet për të "mbaruar atë që filloi". Filmi shfaqet ne kinema 16 Dhjetor 2022