As They Made Us (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
As They Made Us (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

As They Made Us (2022)

6699
 100 min    2022    HD     5.7

Një nënë e divorcuar përpiqet të bëjë paqe me familjen e saj jofunksionale pasi gjen një shans të dytë në dashuri.