Arctic Void (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Arctic Void (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Arctic Void (2022)

11748
 75 min    2022    HD     5.0

Kur elektriciteti ikën në mënyrë misterioze dhe pothuajse të gjithë zhduken nga një anije e vogël turistike në Arktik, frika bëhet mjeshtër për të tre ata që mbetën. Të detyruar të zbresin në breg, tre burrat përkeqësohen në trup dhe mendje derisa shfaqet një e vërtetë e errët që i detyron ata të bashkohen ose të zhduken.