Apollo 13 (1995) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Apollo 13 (1995)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Apollo 13 (1995)

2663
 140 min    1995    HD     7.7

NASA duhet të hartojë një strategji për të kthyer shëndoshë e mirë në Tokë anijen Apollo 13, pasi ajo pëson dëmtime masive duke vënë në rrezik jetët e tre astronautëve në bord.