Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022)

5945
 97 min    2022    HD     7.3

Stenli, një fëmijë teksan në vitet ’60, punësohet nga NASA fshehurazi, për të drejtuar një anije kozmike që duhet të shkojë në Hënë, para misionit të famshëm "Apollo 11”...