Amsterdam Express (2014) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Amsterdam Express (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Amsterdam Express (2014)

10618
 107 min    2014    DVD     

Një emigrant shqiptar përfshihet në jetën plot mundësi të Amsterdamit, mes kërcënimesh dhe trafikantësh të rrezikshëm...