American Sicario (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
American Sicario (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

American Sicario (2021)

33441
 101 min    2021    HD     

Situata i del jashtë kontrollit edhe pse gangsteri amerikan Erik Vaskez thur plane për t'u bërë lideri i botës meksikane të krimit, sepse ndërkohë aleatët e tij të fuqishëm i bëhen armiq...