Alpha Rift (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Alpha Rift (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Alpha Rift (2021)

10056
 98 min    2021    HD     6.1

Një përkrenare magjike e fut Nolanin në një botë kalorësish të ditëve moderne, që luftojnë të keqen e mbinatyrshme. Ndonëse e ka të vështirë të besojë se historitë e fisnikëve ekzistojnë vërtet, ai është i detyruar të bëhet kalorësi hero, siç ishte i destinuar që në lindje.