Alice (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Alice (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Alice (2022)

7079
 100 min    2022    HD     

Alisa, një grua e skllavëruar nga pronari brutal i një plantacioni rural në Xhorxhia, ëndërron për lirinë. Pas një përleshjeje të dhunshme, ajo ikën nëpër pyje dhe gjendet papritmas në një autostradë, ku zbulon se është në të vërtetë, viti 1973. Shumë shpejt ajo kupton gënjeshtrat që kanë mbajtur në robëri atë dhe njerëzit e saj...