Against the Ice (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Against the Ice (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Against the Ice (2022)

17599
 102 min    2022    HD     6.4

Në vitin 1909, dy eksplorues luftojnë për të mbijetuar pasi kanë mbetur pas ndërsa ishin në një ekspeditë në Grenlandën e mbuluar me akull.