Aftermath (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Aftermath (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Aftermath (2021)

11270
 114 min    2021    HD     5.3

Dy të rinj, në përpjekje për të ndrequr problemet në çift,vendosin të blejnë një shtëpi të re. Megjithëse shtëpia kishte një të shkuar problematike, ata vendosin ta marrin,pasi ranë dakord për një çmim shumë të arsyeshëm.