After Yang (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
After Yang (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

After Yang (2021)

4539
 96 min    2021    HD     6.8

Në një të ardhme të afërt, një familje përballet me pyetje rreth dashurisë, lidhjes dhe humbjes pasi roboti i tyre ndihmës papritur prishet.