A Violent Man (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Violent Man (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

A Violent Man (2022)

8806
 105 min    2022    HD     

Historia e Stiv Majkëllsonit një i burgosur i rrezikshëm i dënuar për vrasje të dyfishtë në një burg të sigurisë së lartë. Perceptimi i tij ndaj vetes dhe sistemit ndryshon kur në qelinë e tij vjen një djalë i ri me ngjyrë dhe vajza e tij që nuk e ka takuar kurrë kërkon takim ballë për ballë.