A House on the Bayou (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A House on the Bayou (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

A House on the Bayou (2021)

8699
 88 min    2021    HD     5.4

Një çift me probleme dhe vajza e tyre, shkojnë me pushime në një shtëpi të izoluar në moçalin e Luizianës për t'u rilidhur si familje. Por kur vijnë vizitorë të papritur, uniteti fillon të shpërbëhet.