A Good Doctor (2019) a.k.a. Docteur? – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Good Doctor (2019) a.k.a. Docteur?


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

A Good Doctor (2019) a.k.a. Docteur?

6693
 90 min    2019    Full HD     6.4

Natën e Krishtlindjeve, Serxh është i vetmi mjek roje në urgjencë. I detyruar nga dhimbjet e papritura, detyrohet të kërkojë ndihmën e një shpërndarësi.